TÜRKTOB

Sosyal Medyada
Birliğimiz

TÜRK TOHUMCULUK SEKTÖRÜ SIRBİSTAN’DA

TÜRK TOHUMCULUK SEKTÖRÜ SIRBİSTAN’DA
Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) ve alt birliklerin temsilcileri Türkiye – Sırbistan Tarım İş Forumunda Türk tohumculuk sektörünü temsil ediyor.

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) ve alt birliklerin temsilcileri ülkeler bazında 7. düzenlenen Tarım – İş Forumu kapsamında Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta Türk tohumculuk sektörünü temsil ediyor.

TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Yılmaz, TÜRKTOB ve Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldıray Gençer, TSÜAB Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Topsakal, Tohum Yetiştiricileri Alt Birliği (TYAB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Köse, Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜSBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar ve TYAB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Demir’den oluşan tohumculuk sektör heyeti iki ülkenin ticaret hacminin gelişmesi için görüşmelerde bulunuyor.

sırbistanccc

Türkiye – Sırbistan Tarım İş Forumu kapsamında TÜRKTOB Başkanı Kamil Yılmaz ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba bir araya geldi.

TÜRKTOB Başkanı Yılmaz, Bakan Fakıbaba ve beraberindeki heyete tohumculuk sektörünün güncel durumu, sorunları ve çözüm önerileri konusunda bilgi verdi.