TÜRKTOB

Sosyal Medyada
Birliğimiz

İNSAN VE PERFORMANS ODAKLI İŞ BİRLİĞİ YÖNETİMİ EĞİTİMİ BAŞLADI

İNSAN VE PERFORMANS ODAKLI İŞ BİRLİĞİ YÖNETİMİ EĞİTİMİ BAŞLADI

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) tarafından Tohumculuk Sektörü Stratejik Planı’nda yer alan eğitim programlarının ilki olan "İnsan ve Performans Odaklı İş Birliği Yönetimi Eğitimi" 02.10.2018 tarihinde Ankara’da başladı.

TÜRKTOB Stratejik Planı’nda yer alan ‘’Birlik çalışanlarının ve üyelerin eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek eğitimlerin planlanması ve uygulanması’’ maddesi 2018 yılı eylem planına konulmuştu.

Bu kapsamda iki gün sürecek Birlik ve Alt Birliklerin çalışanlarına dönük "İnsan ve Performans Odaklı İş Birliği Yönetimi Eğitimi" başladı. 

İlk gün Eğitimci Müfit Ataseven ve TÜRKTOB Genel Sekreteri Dr. Muhteşem Torun’un konuşmacı olduğu ve deneyimlerini paylaştığı eğitimde birlik çalışanlarının iş birliği geliştirme ve ekip çalışması becerilerinin artırılması hedefleniyor.

Bu kapsamda üyeler için planlanan eğitimler ise 8 konu başlığı altında, 350 kişinin katılabileceği şekilde planlandı. Üye eğitimlerinin Ocak - Mart 2019 arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.  Üye eğitim kayıt başvuru süreci yakında başlayacak. 

1