TÜRKTOB

Sosyal Medyada
Birliğimiz

TÜRKTOB Yönetim Kurulu Mübarek Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

TÜRKTOB Yönetim Kurulu Mübarek Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Yönetim Kurulu Mübarek Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi’nin tüm inananlar için esenlik ve rahmet zamanı olduğu​nun hatırlatıldığı mesajda şu ifadeler kullanıldı: “İnsanlığa rahmet olarak gönderilen, Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı mübarek Kadir Gecesi, bütün inananlar için kurtuluşa ermek anlamında en güzel fırsatlardan birisidir.

Yüce Allah’ın lütfunu ve rızasını kazanmak üzere dünya hayatını yaşayan bütün Müslümanların bu mübarek gecede yapacağı hayır duaları ile inşallah yeryüzü nurlanacaktır.

Bu güzel gece vesilesiyle, Yüce Yaradan’dan herkes için sağlık, mutluluk ve hayırlı bir ömür diliyoruz. İnanan bütün kalplerin Allah’ın rızasına nail olmasını diliyoruz.

Duamız; milletimizin birlik ve beraberliğinin kıyamete kadar bozulmaması, kardeşlik duygularımızın güçlenmesi, insanlığın yeryüzünde huzuru ve kardeşliği hakim kılacak hayırlı işlerle anılması ve Yüce Rabbimin bizi doğruluktan iyilikten ayırmaması üzerinedir.

Allah, hepimizin kalbindekini ve samimiyetle istediği hayırları kısmet etsin. Bütün İslam âleminin Kadir Gecesi mübarek olsun.”