FİDEBİRLİK 15. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ANTALYA'DA YAPILDI

Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı’nın ardından, FİDEBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı M. Kayhan Yıldırım’ın yaptığı açılış konuşması ile başlayan toplantıya 30 FİDEBİRLİK üye temsilcisi katılım sağladı.

Başkan Yıldırım yaptığı konuşmada, Yönetim Kurulu olarak 2021-2023 yılları arasında gerçekleştirmiş oldukları faaliyetler hakkında hazirunu bilgilendirerek, FİDEBİRLİK Genel Kurulunun tüm tarım sektörüne ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Toplantıya katılan temsilcilere, 2022 yılına ait faaliyet, Denetim Kurulu ve mali raporlar ile 2023 yılı çalışma programı ve tahmini bütçesi hakkında bilgi verildi.

2022 yılına ait raporlar Genel Kurulda yapılan oylamada oy birliği ile ibra edilirken, 2023 yılı çalışma programı ve tahmini bütçesi de yine Genel Kurul tarafından oy birliği ile onaylandı.

Genel Kurul Toplantısı, FİDEBİRLİK üyelerinin  dilek ve temenni konuşmalarının ardından, Başkan M. Kayhan Yıldırım’ın yaptığı teşekkür konuşması ile son buldu.

6 Ağustos 2023 Pazar günü yapılan yönetim organları seçimine 42 üye temsilcisi katılım sağlayarak oy kullandı.

Seçim sonucunda FİDEBİRLİK yönetim organları şu şekilde oluştu.

FİDEBİRLİK Yönetim Kurulu: Aydın Bars, Halil Bedir, Rasim Çavaş, Recep Şevki Özcan, Hüseyin Özen, Nihat Özkan, M. Kayhan Yıldırım

FİDEBİRLİK Denetim Kurulu: Özgür Akteke, Hüseyin Pehlivan, Ali Rıza Ünal

FİDEBİRLİK Disiplin Kurulu: Cahit Özer, Hayati Özer, Musa Kazım Yaşa

TÜRKTOB Genel Kurulu FİDEBİRLİK Temsilcileri: Aydın Bars, Halil Bedir, Rasim Çavaş, Çiğdem Demirel, Rahmi Kandemir, Recep Şevki Özcan, Hüseyin Özen, Nihat Özkan, Ali İhsan Yetik, M. Kayhan Yıldırım

TÜRKTOB Hakem Kurulu FİDEBİRLİK Temsilcileri: Arif Güvenç, Kadir Kurtar

Benzer İçerikler