TÜRKTOB

Sosyal Medyada
Birliğimiz

FİDEBİRLİK 13. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

FİDEBİRLİK 13. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Fide Üreticileri Alt Birliği (FİDEBİRLİK) 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı 31 Temmuz-01 Ağustos 2021 tarihlerinde, Antalya'da The Marmara Otel'de, saat 09.00-17.00 arasında yapıldı.

Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı’nın ardından, FİDEBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kandemir’in yaptığı açılış konuşması ile başlayan toplantıya 28 FİDEBİRLİK üye temsilcisi katılım sağladı.

Başkan Kandemir yaptığı konuşmada, FİDEBİRLİK Genel Kurulunun tüm tarım sektörüne ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Toplantıya katılan temsilcilere; 2019 ve 2020 yıllarına ait faaliyet raporları, Denetim Kurulu raporları, mali raporlar ile 2021 yılı çalışma programı ve tahmini bütçesi hakkında bilgi verildi. 2019 ve 2020 yıllarına ait raporlar Genel Kurulda oy birliği ile ibra edilirken, 2021 yılı tahmini bütçesi de yine Genel Kurulda oy birliği ile onaylandı.

Genel Kurul, FİDEBİRLİK hakkında üyelerin yaptığı dilek ve temenni konuşmalarının ardından, Başkan Rahmi Kandemir’in yaptığı teşekkür konuşması ile son buldu.

1 Ağustos 2021 Pazar günü yapılan FİDEBİRLİK organ seçimine 61 üye temsilcisi katılım sağlayarak oy kullandı.

Seçim sonucunda FİDEBİRLİK organları şu şekilde oluştu:

FİDEBİRLİK Yönetim Kurulu: Aydın Bars, Hüseyin Özen, Rasim Çavaş, M. Kayhan Yıldırım, Halil Bedir, Recep Şevki Özcan, Nihat Özkan

FİDEBİRLİK Denetim Kurulu: Ali Rıza Ünal, Rasim Köse, Hüseyin Pehlivan

FİDEBİRLİK Disiplin Kurulu: Özgür Akteke, Hayati Bat, Süleyman Ünlü

TÜRKTOB Genel Kurulu FİDEBİRLİK Temsilcileri: Aydın Bars, Halil Bedir, Rasim Çavaş, Bekir Özcan, Hüseyin Özen, M. Kayhan Yıldırım, Mutlu Kapar, Erdal Sarıtoprak, Ali İhsan Yetik, Nihat Özkan

TÜRKTOB Hakem Kurulu FİDEBİRLİK Temsilcileri: Mirza Nevzat Alan, Kadir Kurtar

(Listeler İlçe Seçim Kurulu onaylı Mazbataya göre sırayla yazılmıştır.)