SÖZLEŞMELİ HUBUBAT TOHUMLUĞU ÜRETİMİNE DAVET DUYURUSUTAGEM Koyunculuk Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, sözleşmeli hububat tohumluğu üretimine ilişkin davet duyurusu yayımladı.

Duyuru şu şekilde:

T.C.
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
TARIMSAL ARAŞTIRMALAR VE POLİTİKALAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
KOYUNCULUK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ
2023-2024 ÜRETİM SEZONU
SÖZLEŞMELİ HUBUBAT TOHUMLUĞU ÜRETİMİNE DAVET DUYURUSU

 

Müdürlüğümüz arazilerinde 2023-2024 yılları üretim sezonunda sözleşmeli üretim modeliyle hububat tohumluğu yetiştiriciliği yapılacaktır. Sözleşmeli üretim için toplam 4.880 da (±%10)  alanın; 2.423 da alanın da arpa ve 2.457 da alanın da buğday tohumluğu üretimi yapmayı talep eden gerçek veya tüzel kişiler arpa ve buğday toplam alanı için tek teklif verecektir. Teklifler % 11,50 taban prim oranı üzerinden alınacaktır.

Kurumumuza gelip teklif veren katılımcılar Sözleşmeli Tohumluk Üretimi sözleşmesinin 8.9. maddesinde belirtildiği gibi alım fiyatlarına ilave edilecek en az % 11,50'lik prim oranı üzerinden teklif vermeleri istenecek ve en yüksek primi veren firma sözleşmeyi imzalamaya hak kazanacaktır.

Teklifler 11.09.2023 Pazartesi günü saat 14:00 da Kurumumuz biyoteknoloji merkezi toplantı salonunda hazır bulunan isteklilerden alınacaktır. Teklif verecek isteklilerin veya yetkililerin belirtilen tarih, saat ve yerde hazır bulunmaları gerekmektedir.

İlan metni ekinde hububat tohumluğu üretimi için ilgili sözleşme yer almaktadır.

Detaylı bilgi almak isteyenler Kurumumuza müracaat edebilir.
 
İLANEN DUYURULUR

SÖZLEŞME ÖRNEĞİ

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Benzer İçerikler